Dom /apartament wydawca

 

Welcome to our website!

We offer to you houses and apartments on the sudden part of Lake Balaton, in Hungary, in Balatonlelle.

Booking of accomodation directly from owner!

 

Dom 1 - House Flowerparadise 1

Apartman Flower Paradise 1Holiday-apartament jest otoczony zamkniętš posesjš ogrodowš o powierzchni 1000 m2 z łška, drzewami, kwiatami i krzewami. Wynajmujšcy zamieszkuje w oddzielnym budynku na posesji. Do wspólne dyspozycji: piaskownica, łška wypoczynkowa, parasole, meble ogrodowe, huœtawka ogrodowa, grill, miejsce na ognisko i pawilon. tenis stołowy. Państwa holiday-apartament: 3 pokoje (w tym 2 sypialnie), 65 m2, 4-6 osób. Wejœcie na parterze. Pokojem dzienno/sypialnym z 2 dostawkami na dwuosobowy rozkładany tapczan, kšcikiem wypoczynkowym, TV (odbiór telewizyjny satelite) i dostępem do tarasu (18 m2, meble ogrodowe, 1 stół, 6 krzeseł).

Holiday-apartament z tarasem i stołem do tenisa Państwa holiday-apartament: 3 pokoje (w tym 2 sypialnie), 65 m2, 4-6 osób. Wejœcie na parterze. Pokojem dzienno/sypialnym z 2 dostawkami na dwuosobowy rozkładany tapczan, kšcikiem wypoczynkowym, TV (odbiór telewizyjny satelite) i dostępem do tarasu (18 m2, meble ogrodowe, 1 stół, 6 krzeseł).

Dom 2 - House Flowerparadise 2

Apartman Flower Paradise 24 Holiday-apartaments Holiday-apartament jest otoczony zamkniętš posesjš ogrodowš o powierzchni 1000 m2 z łška, drzewami, kwiatami i krzewami. Do wspólne dyspozycji: meble ogrodowe, grill, miejsce na ognisko i pawilon. tenis stołowy. Państwa holiday-apartament: 2 pokoje, 65 m2, 4-5 osób. Wejœcie na parterze.

 

Dom 3 - Villa Loreley

Villa LoreleyThe modern equipped Nowoczeœnie urzšdzony holiday-dom (w roku 2010/2011 odremontowany) znajduje się samodzielnie stojšcy, na osiedlu domów wczasowych, w spokojnym, słonecznym położeniu. Dojazd ulicš bocznš (asfaltowš). Miejsce parkingowe w zadaszone i na posesji (na 2 samochody osobowe).

The Holiday-dom jest otoczony zamkniętš posesjš ogrodowš o powierzchni 600 m2 z łška, kwiatami i krzewami. Posesja ogrodzona jest płotem. Do wyłšcznej dyspozycji: piaskownica, łška wypoczynkowa, meble ogrodowe, huœtawka ogrodowa, grill i miejsce na ognisko. tenis stołowy. Sejf.