Dom / byt na prenájom

 

dom Flowerparadise1

Apartman Flower Paradise 1Rekreační byt je obklopen 1000 m2 velkým, uzavřený pozemkem se zahradou s loukou, stromy, květinami a keři. pronajímatel bydlí v oddělené budově na pozemku. K společný dispozici jsou: pískoviště, louka k rekreaci, slunečníky, zahradní nábytek, hollywoodská houpačka, možnost grilovat, ohniště a pavilón. Stolní tenis. Vᚠprázdninový byt: 3 pokoje (z toho 2 ložnice), 65 m2, 4-6 osoby. Vchod v přízemí. 2 ložnice po každé se s 2 jednolůžky. Obytná ložnice. s 2 přistýlkami na rozkládacím gauči pro 2 osoby, posezením, TV a přístupem na terasu (18 m2, zahradní nábytek, 1 stůl, 6 židlí).

House Flowerparadise1 - upper floor Tento účelně zařízený rekreační byt (rekonstruovaný v roce 2010) se nachází v jednom rodinný dům, v obytné oblasti, v klidné, slunné poloze. Příjezd je po vedlejší silnici/cestě (asfaltový). Parkování na pozemku (pro 4 osobní auta).

dom Flowerparadise2

Apartman Flower Paradise 2Vᚠprázdninový byt: 2 pokoje, 65 m2, 4-5 osoby. Vchod v přízemí. 2 ložnice po každé se s 2 jednolůžky. TV a přístupem na terasu ( zahradní nábytek, 1 stůl, 4 židlí). kuchyně s jídelním koutem, plynovým sporákem, pečící troubou, ledničkou (mrazicí přihrádka) a kávovarem.

 

Mermaid Villa

Villa LoreleyRekreační dům je obklopen 600 m2 velkým, uzavřený pozemkem se zahradou s loukou, květinami a keři. pozemkem je s ohraničení uzavřený. K jediným dispozici jsou: pískoviště, louka k rekreaci, zahradní nábytek, hollywoodská houpačka, možnost grilovat a ohniště. Stolní tenis. Trezor.  

Prázdninový dům se zahradou jen 50 m od pláže (rekonstruovaný v roce 2010/2011